Drewniane chaty

Drewniane górskie chaty, domy wykonane w całości z drewna. Oryginalne projekty, profesjonalne wykonanie, realne terminy wykonania. Produkujemy i sprzedajemy domy według naszych projektów. Do wyboru z naszej oferty są trzy wielkości oraz trzy różne rodzaje drewna.

Wierzymy, że jeśli wiedza idzie w parze z kreatywnością można stworzyć niezwykłe projekty. Łączymy długoletnie tradycje drewnianej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami. Uwzględniamy również wizje naszych klientów. Ich zdanie jest dla nas szalenie ważne! W końcu jest to inwestycja na lata.

Główne zalety domów drewnianych:

– szybki czas montażu,

– wysoka energooszczędność,

– zdrowy klimat panujący w środku.

Drewniane chaty posiadają niepowtarzalny urok. Przywodzą na myśl naturę, kojarzą się z prostotą oraz funkcjonalnością. Drewno to najbardziej przyjazny dla człowieka materiał budowlany. Dlatego do budowy naszych chat wybieramy wyselekcjonowane drewno. Mieszkanie w drewnianym domu wpływa pozytywnie na zdrowie wszystkich domowników, a szczególnie osób starszych czy alergików.

To niesamowite, że drewniane budynki mają zdolności samoregulacyjne. W zimie dom zatrzymuje ciepło, co znacznie ogranicza wydatki na ogrzewanie. Natomiast latem – wychładza się. Niskie koszty utrzymania oraz łatwość modernizacji sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na budowę drewnianych chat.

Nasze chaty wyróżniają się solidnością oraz trwałością. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu wybudowane przez nas domy mogą służyć klientom przez wiele lat.

WYBRANE REALIZACJE

Zadzwoń do nas

+48 783 200 008