Altany

Altanka ogrodowa wykonana z naturalnego drewna to nie tylko ozdoba ogrodu, ale także gotowy i szybki sposób na stworzenie nowej, funkcjonalnej przestrzeni. Altanka może stać się Twoją strefą relaksu, miejscem letnich spotkań czy przestrzenią do grillowania. Nasze altanki charakteryzuje nowoczesny design, posiadamy także tradycyjne w góralskim stylu.

Nasze altany mimo subtelnego wyglądu cechuje wytrzymałość. Ich wielkość pozwala na ustawienie wewnątrz kompletu mebli ogrodowych.

Altanka ogrodowa to świetne miejsce na odpoczynek w ciągu dnia. W słoneczny dzień można się schronić w jej cieniu. Zapewni również ochronę w czasie deszczu. To również piękna ozdoba ogrodu. Wydziela prywatną przestrzeń, co pozwala na zachowanie intymności.

Cieszymy się że możemy zaoferować naszym klientom produkt najwyższej jakości. Począwszy od projektu, przez rodzaj drewna, aż po materiały, przez sposób wykonania oraz transport, po wybudowanie altany na miejscu. Każdy projekt jest przez nas dokładnie przemyślany, aby estetyka Twojej przestrzeni była na jak najwyższym poziomie.

WYBRANE REALIZACJE

Zadzwoń do nas

+48 783 200 008