Balie ogrodowe

Tworzymy balie ogrodowe – ruskie banie – tradycyjne, prawdziwie zdrowe i ekologiczne. Nawiązując do najlepszych praktyk i tradycji z Finlandii, Rosji oraz Skandynawii. Stawiamy na naturalne wykonanie i najwyższą jakość. Banie cieszą się aktualnie wielkim powodzeniem, każdy docenia możliwość posiadania małego centrum rekreacji i relaksu we własnym ogrodzie.

Czym jest balia ogrodowa?
Jest to niewielki zbiornik wodny przeznaczony dla kilku osób, którego obudowa najczęściej wykonana jest z drewna lub innych tworzyw sztucznych. To, co wyróżnia balię, to szeroki wachlarz temperatur, w których można z niej korzystać. Dzięki temu ustawisz taką temperaturę, jaka najbardziej Ci odpowiada. Czujnik temperatury oraz grzałkę elektryczną możesz dowolnie ustawiać w zakresie od 10-40 stopni Celsjusza.

Dla kogo balia ogrodowa będzie odpowiednia?

– Gorące kąpiele – dla sympatyków gorących kąpieli balię można nagrzać aż do 40 stopni Celsjusza.

– Morsy– morsowanie jest możliwe w niskiej temperaturze  -10 stopni Celsjusza.

– Dzieci – jeżeli chcesz sprawić radość swoim pociechom możesz nastawić im w lecie ciepłą kąpiel między 26-30 stopni Celsjusza, która da im uczucie ochłodzenia a jednocześnie będzie wystarczająco ciepła.

– Kobiety w ciąży – jeżeli temperatura wody jest ustawiona poniżej 37 stopni Celsjusza również kobiety w ciąży mogą korzystać z gorący kąpieli. 

WYBRANE REALIZACJE

Zadzwoń do nas

+48 783 200 008